KALİTE POLİTİKAMIZ

  • POLİTİKAMIZ
  • MİSYON
  • VİZYON

KOBİ'lerimiz başta olmak üzere; yerel, ulusal ve uluslar arası paydaşlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini dikkate alarak, hizmetlerimizi yasal şartlara ugun olarak üreteceğiz.

Kümelenme stratejimiz ile "birlikte kalkınma ve birlikte rekaber" anlayışımız doğrultusunda KOBİ'lerimizin yutiçi ve yurtdışında rekabet gücünü arttırarak, pazarda söz sahibi konuma gelmesi amacıyla, her türlü hizmet ve faliyetlerini gerçekleştireceğiz.

Benzer kurumların ötesinde farklı bir öngörüye sahip olarak müşteri memnuniyeti odaklı anlayış çerçevesinde KOBİ'lerimize üst yönetim taahhütü ile yenilikçi fikirler ve fırsatlar sunacağız.

KYS, ÇYS ve OHSAS ( Entegre Yönetim Sistemi ) çalışmaları rehberliğinde, devamlı geliştirilen vizyon-misyon ve hedefler doğrultusunda KOBİ'lerimiz ve çalışanlarımızın beklentilerini proses yaklaşımı izleyerek sürekli hizmet geliştirme ve iyileştirmeye yansıtacağız.

Birimlerimiz arasında kordinasyonu üst düzeyde tutarak, hizmetlerimizde meydana gelen uygunsuzlukları en aza indirecek şekilde gerekli yetkinliği ve iletişim bütünlüğünü oluşturacağız.

Sürdürülebilir kalkınma hedeflerimiz doğrultusunda enerji verimliliği ve yenilenebilir enerji uygulamaları, çevre kirliliğinin önlenmesi, çevre bilincinin benimsenmesi ve yaygınlaştırılması ilkeleri ile sanayi-çevre entegrasyonunda lider olacağız.

KOBİ'lerimizin ulusal çevre ile iş sağlığı ve güvenliği mevzuatına uyumlarını sağlamak ve bu kapsamdaki sorumlulukları konusunda bilinçlendirmek amacıyla gerekli eğitim-danışmanlık faaliyetlerini gerçekleştireceğiz.

Politikamızın halkın erişimine açık olmasını taahhüt ediyoruz.

Üyelerimize "beklentilerinin ötesinde hizmet verme" anlayışı ile kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmak; katılımcılarımızı ve ürünlerini ulusal ve uluslararası platformda tanıtmak; bu hizmetleri sunarken sanayinin, çevre ve toplum ihtiyaçlarını ön planda tutarak; kurumsallaşan yapımızla bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de ihtiyaç duyulan projelerin ilk sahibi olmak; sanayicilerimizle birlikte yönetim ve organizasyon gücümüzle BİR ADIM ÖNDE OLMAKTIR.

Bölgemizde sunduğumuz hizmetlerle uluslararası kalite standartlarında mükemmelliği yakalamak, sürekli eğitim ile bunu sürdürülebilir kılmak, bütün katılımcılarımızın memnunyetini en üst düzeyde tutmak, geçmişin deneyim ve tecrübelerini geliştirerek yarınlara taşımak, sürekli gelişen "KIRIKKALE OSB" modelini örnek bir sanayi kenti olarakMARKALAŞTIRMAK.

GERİ DÖN: KURUMSAL