YARARLI LİNKLER

 • EMNİYET SAN. ZİRAİ ALETLER YED. PAR. İML. TİC. LTD. ŞTİ.
 • ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KIZILIRMAK CD. 4. SOK. NO:4 YAHŞİHAN / KIRIKKALE
 • www.emniyetsanayi.com.tr
 • info@emniyetsanayi.com.tr
 • 0 (318) 321 31 91
 • 0 (318) 321 31 99

 • FİRMA TANITIM YAZISI

  Emniyet Sanayi Zirai Aletler Ltd. Şti. Sayın Halil BAŞTUĞ tarafından 1958 yılında Kırıkkale'de kurulmuştur. 1958 yılında temelleri atılan firmamız, 1958 yılından bu yana sahip olduğu bilgi birikimi ile ES, Gagri ve Kara Halil markasıyla biçerdöver ve balya makinası yedek parçaları konusunda hizmet veren bir kuruluştur. Firmamız konusundaki 55 yıllık tecrübesi, deneyimli ve uzman kadrosu, bünyesindeki geniş makine parkı ile sektöre hizmet vermektedir.

  Emniyet Sanayi John Deere, New Holland, Clayson, Laverda, Claas, Deutz-Fahr biçerdöverlere veGallignani, Claas Merkant, Welger, Cicoria, John Deere balya makinalarına ait jant, teker akisleri, poyra, dişli, kasnak, mil, pinyon dişliler, konik dişliler,akis başlıkları, bilya yatakları, yataklar, komple bıçakkolu şanzımanı ve bıçakkolu şanzımanına ait çatal, sallama, bilya yatağı, eksantrik mili, aktarma organlarına ait parçaları üretmektedir.

  Türk sanayisine hizmet vermeye başladığı 1958 yılından itibaren hedeflemiş olduğu "Üstün kalite ve müşteri odaklı bütünlük tüketiciye saygıdır" hizmet anlayışı ile başarının müşteri memnuniyeti ile artacağını ilke edinmiş bir firmadır. 

  Emniyet Sanayi 11.000m2 açık alanda 5.250 m2 kapalı alana sahip fabrika binasında modern ve teknolojik makinalar ile üretimini sürdürmektedir.

  Firmamız ISO 9001:2000 (KAS CERT) Kalite yönetim sistemi sertifikasına sahiptir.

  Hedefimiz üretim teknolojisinde güçlü altyapı ve üretim kalitesini daha üst seviyelere çıkarmak, daha kaliteli daha üstün hizmet sunmaktır. Üretimimiz Emniyet Sanayi tecrübesi, modern çağın teknolojisi ve deneyimli kadromuzun titiz sentezidir...

İLETİŞİM BİLGİLERİ

info@kirikkaleosb.org.tr

ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ KIZILIRMAK CD. NO:2
YAHŞİYAN / KIRIKKALE

HARİTAYI KULLAN